KOD RABATOWY -20%: MAMA

Glammies 2024 – Savoné z kolejną nominacją! Zagłosuj na różany żel pod prysznic

Różany Żel do Kąpieli i pod Prysznic Savoné Nominowany w Glammies 2024!

Z wielką radością informujemy, że wasz ulubiony różany żel do kąpieli i pod prysznic z kolekcji Rose de Grasse został nominowany w prestiżowym plebiscycie Glammies 2024 w kategorii na Najlepszy Produkt do Oczyszczania Ciała. Jest to wyjątkowy moment dla naszej marki, który podkreśla zaangażowanie w tworzenie produktów najwyższej jakości.

Co to jest Glammies 2024?

Glammies to coroczna nagroda przyznawana przez magazyn modowy Glamour najlepszym kosmetykom oraz produktom urodowym na rynku. To także nagroda za innowacyjność, skuteczność i zadowolenie klientów w świecie beauty. Nominacja w konkursie Glammies to dla nas nie tylko wyróżnienie, ale przede wszystkim potwierdzenie zaufania i uznania, jakim obdarzacie nasze produkty.

Jak głosować w Glammies?

Konkurs opiera się na głosowaniu publiczności, co oznacza, że to właśnie Wy, nasi wierni klienci i fani, możecie pomóc nam zdobyć tę cenioną nagrodę. Głosowanie odbywa się online na stronie magazynu Glamour pod tym linkiem.

Bądźcie z nami razem w tej przygodzie! Wasze dotychczasowe wsparcie w naszym rozwoju było dla nas bezcenne ❤️ Także tym razem, wspólnie możemy wygrać kolejny tytuł Glammies!

Link do głosowania w Glammies 2024

Głosowanie trwa od 2 kwietnia do 12 kwietnia do 23:59 ⏰ Codziennie możesz oddać 5 głosów na nasz różany żel pod prysznic 🌹 Koniecznie podeślij link do głosowania swoim znajomym! Razem możemy więcej ❤️

https://www.glamour.pl/glammies/2024/kategoria-cialo-oczyszczanie

Glammies 2024 - nominacja na najlepszy produkt do oczyszczania ciała

Dlaczego warto głosować na różany żel pod prysznic Savoné?

Nasz różany żel do kąpieli i pod prysznic nie tylko delikatnie oczyszcza, ale również zapewnia pielęgnację skóry ciała na najwyższym poziomie, dzięki starannie dobranej mieszance naturalnych składników. Zawiera m.in. drogocenny ekstrakt z kwiatów róży stulistnej, która nawilża skórę, pozostawiając ją gładką i delikatnie pachnącą. To nie tylko gwarancja doskonałej pielęgnacji i odżywienia skóry, ale także niezapomniane doznania zapachowe, które stanowią idealne dopełnienie chwil relaksu.

Zagłosuj na żel do kąpieli i pod prysznic Savoné!

https://www.glamour.pl/glammies/2024/kategoria-cialo-oczyszczanie

Bądźcie z nami razem w tej przygodzie! Wasze dotychczasowe wsparcie w naszym rozwoju było dla nas bezcenne, także tym razem, wspólnie możemy wygrać kolejny tytuł Glammies!

.W 2023 r. balsam do ciała Rose de Grasse został laureatem Glammies w kategorii najlepszy produkt do nawilżania ciała. Więcej przeczytasz tutaj.

Shopping Cart