Kod rabatowy -15%: LATO15

Love Cosmetics Awards 2023!

17.06.2023r.

16 czerwca 2023 r. w Villi Foksal w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Love Cosmetics Awards organizowanym przez wirtualnekosmetyki.pl.

Wyróżnienie różanego balsamu Savoné w konkursie Love Cosmetics Awards 2023 w kategorii #luxurytouch!

Wyróżnienie w kategorii #luxurytouch Love Cosmetics Awards

Profesjonalne Jury, składające się z dziewięcioosobowego zespołu ekspertów z dziedziny rynku, marki, nauki, jakości, social mediów i komunikacji przez ponad pół roku oceniało 587 zgłoszeń firm kosmetycznych. Zgodnie z hasłem konkursu #brand #emotions #quality, spośród setek zgłoszonych produktów wybrano te, które najlepiej odpowiadają na potrzeby konsumentów oraz stanowią gwarancję najwyższej jakości.

Głosami Jury nawilżający balsam do ciała Rose de Grasse został uznany za jeden z najlepszych kosmetyków w kategorii #luxurytouch otrzymując tym samym tytuł finalisty Love Cosmetics Awards 2023!

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, że różany balsam do ciała Savoné został doceniony przez Jury konkursu za jego właściwości, składniki, kompozycję zapachową oraz design. Określony został mianem produktu, który przenosi w sam środek różanego ogrodu.

Dziękujemy serdecznie całemu Jury konkursu

Lidii Lewandowskiej

Anicie Błaszczak

Annie Orłowskiej

Justynie Koziej

Rafałowi Jancie

Marii Kowalczyk

Jolancie Fraszyńskiej

Jagodzie Prętnickiej-Markiewicz

Jolancie Tkaczyk

https://lovecosmeticsawards.com/konkurs/lca-2023—zwyciezcy-i-finalisci
Shopping Cart