Zapach jest Twoją nową biżuterią

Ekstrakt z kwiatów jaśminu – składnik o cennych właściwościach dla skóry

17.09.2023 r.

Jasminum Officinale Flower - ekstrakt z kwiatów jaśminu

 

Właściwości ekstraktu z kwiatów jaśminu 

Kiedy myślimy o luksusowych kosmetykach i tajemniczych składnikach, które zmieniają jakość naszej skóry, jeden z nich zdecydowanie wybija się na czoło – ekstrakt z kwiatów jaśminu. W tym artykule przyjrzymy się bliżej, jakie korzyści płyną z użycia kosmetyków opartych na tej roślinie i dlaczego balsam do ciała Jasmin des Indes to produkt, który zasługuje na miejsce na Twojej półce w łazience

Jakie właściwości ma ekstrakt z kwiatów jaśminu? 

Jaśmin to roślina o niezwykle intensywnym, uwodzicielskim zapachu. Jednak jego kwiaty oferują znacznie więcej niż tylko piękny aromat. Wielowiekowa tradycja wykorzystywania jaśminu w pielęgnacji skóry ma mocne podstawy, które teraz są potwierdzane przez nowoczesne badania.

Jasminum Officinale Flower/Leaf Extract: 

   • Nawilżenie: Ekstrakt z jaśminu jest znany z głębokiego nawilżenia skóry, pozostawiając ją miękką i gładką. Ma silne działanie kondycjonujące na skórę, przez co niweluje uczucie suchości. Nadaje skórze miękkości i delikatności.

   • Antyoksydacyjne właściwości: Chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, pomagając w walce z przedwczesnym starzeniem. Wykazuje działanie wzmacniające włókna kolagenowe, poprawiając strukturę skóry. 

   • Wzmacnianie bariery skórnej: Pomaga w odbudowie naturalnej bariery ochronnej skóry, dzięki czemu skóra jest bardziej odporna na zewnętrzne czynniki.

  jaśminowy balsam do ciała Jasmin des Indes

  Naturalny balsam do ciała Jasmin des Indes:

  Zastanawiasz się, który produkt najlepiej wykorzysta moc ekstraktu z jaśminu? Odpowiedź jest prosta: jaśminowy balsam do ciała Savoné.

  Kompleksowa pielęgnacja:

  Ten produkt łączy w sobie ekstrakt z jaśminu z innymi kluczowymi składnikami, takimi jak wąkrota azjatycka czy olej z nasion krokosza, tworząc prawdziwą bombę pielęgnacyjną, które to składniki mają właściwości ujędrniające, a także silnie nawilżają skórę. 

  Zapach, który otula:

  Dzięki balsamowi Jasmin des Indes Twoja skóra będzie nie tylko pięknie nawilżona, ale też otulona odprężającym zapachem, który przenosi w przepiękne jaśminowo-różane ogrody. 

  Podsumowanie

  Ekstrakt z kwiatów jaśminu to wyjątkowy i pożądany składnik kosmetyczny w Twojej pielęgnacji skóry. To silny składnik o działaniu kondycjonującym na skórę, który zadba o jej odpowiednie nawilżenie skóry, tak by była miękka i aksamitna w dotyku. Jeśli pragniesz otoczyć swoją skórę najlepszymi składnikami i poczuć prawdziwy luksus pielęgnacyjny, sięgnij po balsam do ciała Jasmin des Indes

  https://echa.europa.eu/pl/substance-information/-/substanceinfo/100.081.751

  Jasminum Officinale Flower/Leaf Extract

  Shopping Cart